Wczytuję dane...
Wyniki wyszukiwania:

Lalki Enchantimals

Urocze postacie, które przypominają zwierzaki i żyją w magicznej krainie – to właśnie Enchantimals. Są bohaterkami serialu animowa...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Lalki Enchantimals

    Urocze postacie, które przypominają zwierzaki i żyją w magicznej krainie – to właśnie Enchantimals. Są bohaterkami serialu animowanego o tym samym tytule. Wcześniej pojawiły się również w “Monster High”, więc mali fani tej serii z pewnością polubią również i tę drugą, która ściśle do niej nawiązuje. Kolorowe postacie ze zwierzęcymi uszkami i fantazyjnymi akcesoriami zaciekawią każdego malucha i zainspirują do ciekawego spędzania czasu wraz z przyjaciółmi podczas wspaniałej zabawy.

    W naszej ofercie dostępne są lalki Enchantimals w zestawach wraz z ich miniaturowymi zwierzątkami, które są do nich idealnie dopasowane wyglądem. Lalki wyróżniają się zwierzęcymi uszkami na głowie oraz kolorowym, niezwykle efektownym ubiorem. Polecamy również duże zestawy do zabawy, w jakich są różne akcesoria, na przykład mebelki lub dodatkowe zwierzątka. Natomiast największym fanom bajki polecamy puzzle, zestawy artystyczne, czy też kredki z motywem całej serii, które pozwolą rozwinąć wyobraźnię oraz kreatywność dziecka.