Wczytuję dane...

Grzechotki i gryzaki

Niemowlęta w dużej mierze poznają otaczający ich świat poprzez dotyk. Kiedy maluch nauczy się chwytać dłonią przedmioty, warto udo...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Grzechotki, gryzaki dla dzieci i niemowląt

Niemowlęta w dużej mierze poznają otaczający ich świat poprzez dotyk. Kiedy maluch nauczy się chwytać dłonią przedmioty, warto udostępnić mu gryzak bądź grzechotkę, dzięki którym będzie mógł poznać nowe faktury oraz dźwięki. Jaskrawe, jasne kolory dodatkowo pobudzają wyobraźnię. Tego typu bodźce rozwijają nie tylko świadomość otaczającego świata, ale również mózg dziecka. Co więcej, odpowiednio dobrany gryzak będzie nieocenioną pomocą w okresie ząbkowania poprzez uśmierzenie bólu i swędzenia dziąseł.

Bezpieczne zabawki dla dzieci

Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie są w pełni przyjazne dzieciom nie tylko przez wesoły wygląd i zabawne kształty, ale też dzięki wykonaniu z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Niemowlęta wkładają wszystko do buzi, więc zabawki przeznaczone dla nich muszą spełniać wszystkie ustalone normy bezpieczeństwa. Proponujemy wiele kolorowych wzorów grzechotek: rybki, samochodziki, motylki, słoniki i wiele innych - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, z pewnością znajdziesz piękną zabawkę dla Twojego dziecka.