Wczytuję dane...

Huśtawki dla dzieci

Przyjemne bujanie nie tylko uspokaja, ale też zapewnia maluchom niesamowitą frajdę. Dlatego warto zadbać, by nie tylko w ogrodzie,...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Huśtawki dla dzieci

Przyjemne bujanie nie tylko uspokaja, ale też zapewnia maluchom niesamowitą frajdę. Dlatego warto zadbać, by nie tylko w ogrodzie, ale też w domu znalazła się rewelacyjna huśtawka dla naszych pociech!

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło zarówno rewelacyjnych huśtawek, jak i bujaków. W zależności od modelu można je zarówno zamontować na przykład w drzwiach, jak i po prostu postawić na podłodze. Proponujemy zarówno tradycyjne modele, jak i wyposażone w takie udogodnienia jak timer, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, łagodne melodyjki, sterowanie za pomocą pilota, automatyczne wykrywanie głosu oraz znacznie więcej. Dodatkowo, nasze produkty zostały wykonane w przyjemnej dla oka kolorystyce, dzięki czemu dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają.

Współpracujemy wyłącznie z cenionymi na rynku artykułów dla najmłodszych producentami. W asortymencie posiadamy produkty Bright Stars, Adbor, Arti, Caretero, Fisher Price, Milly Mally, Dasko, Tiny Love, Eurobaby i innych, sprawdzonych marek.