Wczytuję dane...

Lalki bobasy dla dzieci

Doskonale odzwierciedlają szczegóły wyglądu prawdziwych noworodków oraz niemowlaków i stanowią jedną z ulubionych zabawek dzieci –...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Lalki bobasy dla dzieci

    Doskonale odzwierciedlają szczegóły wyglądu prawdziwych noworodków oraz niemowlaków i stanowią jedną z ulubionych zabawek dzieci – szczególnie dziewczynek. Lalki bobasy to wbrew pozorom znacznie więcej niż tylko zabawka. Uczą bowiem troski o drugą osobą, pielęgnacji, empatii, a nawet i odpowiedzialności.

    Lalki dzidziusie z akcesoriami

    W asortymencie naszego sklepu z zabawkami znajdują się lalki bobasy wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka materiałów. Wiele z nich dostępnych jest w zestawie z licznymi akcesoriami jak na przykład ubranka, smoczek, nocnik, przybory do mycia, a także do karmienia. Niektóre modele ponadto wyposażone są w szereg funkcji dodatkowych jak na przykład mówienie, śpiewanie, płacz, śmiech i nie tylko. Wśród nich znajdują się też interaktywne, raczkujące maluszki! Oferujemy również niezwykle realistyczne lalki, które można nakarmić i napoić, a także takie, które wymagają zmiany pieluszki – tak jak prawdziwe dzieci! Dbamy o to, by w naszym sklepie znajdowały się zabawki pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów jak Baby Born, Dromader, Smily, Smoby, Woodyland, Peterkin i nie tylko.