Wczytuję dane...
Mattel zabawki

Mattel zabawki

Mattel to światowy gigant w projektowaniu, produkcji i marketingu zabawek i gier towarzyskich. W swoim portfolio skupia takie marki, jak Barbie, Hot Wheels, Fisher Pirce, Scrabble, Matchbox, Pictionary i wiele innych, popularnych niemal na całym świecie brandów.

Barbie raczej nikomu nie trzeba przedstawiać - to najpopularniejsza lalka na świecie. Co roku pojawiają się nowe odsłony Barbie, w zestawach z akcesoriami i gadżetami dla lalki. Barbie może być, kim chce: opiekunką zwierząt w lecznicy, modelką, piosenkarką, agentką czy astronautką. Może mieć własny dom z basenem i samochód i wiele różnych przygód. Dzięki niej dziewczynki poznają nowe profesje i związane z nimi atrybuty.

Marka Hot Wheels to natomiast odjazdowe autka oraz fantastyczne tory i wyrzutnie dla aut. Autka te powstały w 1966 roku i niemal od razu stały się hitem sprzedaży. Dziś dostępne jest całe mnóstwo zestawów Hot Wheels Track Builder System, z których można tworzyć wspaniałe tory wyścigowe. Swoją przygodę warto rozpocząć od zestawów startowych, które później można rozbudowywać o kolejne elementy: pętle, wyrzutnie rakietowe, garaże czy przyspieszacze. Oprócz klasycznych Hot Wheelsów warte uwagi są również Autonakręciaki, Monster Trucki oraz Automagnesiaki.

Mattel to również niezliczone ilosci licencjonowanych figurek, pojazdów oraz akcesoriów, prezentujących postacie z bajek, filmów i gier. Najpopularniejsze serie figurek kolekcjonerskich od Mattel przedstawiają postaci z DC Comics, DinoTrux czy Gwiezdnych Wojen. Ponadto w asortymencie możemy znaleźć wozy strażackie i sprzęt ratowniczy Strażaka Sama, pojazdy budowalne i narzędzia Boba Budowniczego czy samochody i lawety z bajki Auta.

Mattel oferuje również bestsellerowe gry: Pictionary (Kalambury), Spadające Małpki, Uno, Blokus czy Scrabble.

Klinij tutaj, by poznać ofertę zabawek Mattel w naszym sklepie internetowym.

Mattel lalka Barbie Mattel tor Hot Wheels Mattel figurki Mattel gra

Mattel zabawki