Wczytuję dane...

Modele plastikowe

Zamiłowanie do kolekcjonerstwa pojawia się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Dlatego swoją ofertę kierujemy do osób w każdym wi...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Modele plastikowe

    Zamiłowanie do kolekcjonerstwa pojawia się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Dlatego swoją ofertę kierujemy do osób w każdym wieku – nasze modele plastikowe doskonale nadają się zarówno do zabawy, jak i do uzupełnienia prywatnej kolekcji wojskowych samochodów i motocykli, czołgów, okrętów wojennych, statków kosmicznych czy wszelkiego rodzaju samolotów, armat oraz figurek żołnierzy, a także aut wyścigowych bądź zabytkowych.

    Modele samochodów, samolotów i statków

    W naszym sklepie z zabawkami zarówno dla chłopców, dziewczynek, jak i ich rodziców znajdują się zestawy modeli plastikowych do samodzielnego składania/sklejania, jak i gotowe modele. Niezwykle bogaty asortyment sprawi, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór, ale i wysoką jakość produktów. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, cenionymi na rynku producentami jak na przykład Academy, Aeroplast, Dragon, Guillows, Hasegawa, Heller, Hobby Boss, Italeri, IBG, ICM, Mastercraft, Lindberg, Trumpeter, Polar Light czy też Minicraft Model Kits.