Wczytuję dane...

Modele RC

Prezentowane modele RC od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych chłopców. Często także i dziewcz...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Modele RC

    Prezentowane modele RC od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych chłopców. Często także i dziewczynki mają do nich słabość. Na czym polega fenomen tego rodzaju zabawek? Są to sterowane samochody, samoloty czy statki, które zapewniają niesamowitą zabawę. Doskonale nadają się również do organizowania wspólnych wyścigów. W ofercie posiadamy ponadto rewelacyjne, funkcjonalne drony.

    Zabawki RC

    Nasz sklep z zabawkami zapewnia szeroki wybór modeli zdalnie sterowanych. Pochodzą one od znanych i renomowanych producentów, co daje pewność bezpiecznej zabawy. To również solidne konstrukcje i wytrzymałe oraz bezpieczne materiały, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów przeznaczonych do użytkowania przez dzieci. W asortymencie posiadamy modele RC takich producentów jak na przykład Brainstorm, Air Hogs, Amax, Buddy Toys, Fisher Price, Guillows, HPI Racing, JKM, KX, Little Tikes, Mattel, SST Racing, Spin Master, Sky Surfer, Simba, Thunder Tiger, Welly, Winyea, Xbm i nie tylko.