Wczytuję dane...

Muzyczne

Znajdź bodziec do rozwoju talentów Twojego dziecka wybierając dla niego fantastyczne zabawki muzyczne, które pozwolą zaszczepić w ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawki muzyczne dla dzieci

Znajdź bodziec do rozwoju talentów Twojego dziecka wybierając dla niego fantastyczne zabawki muzyczne, które pozwolą zaszczepić w nim sympatię do śpiewu i tańca. Mikrofon lub pianinka, które grają różne melodie to również doskonały sposób na łatwą i przyjemną naukę rytmiki u maluchów. Dzięki zabawkom muzycznym z naszej oferty umożliwisz dziecku stawianie pierwszych kroków z poczuciem rytmu!

W tej kategorii znajdziesz nie tylko mikrofony, pianinka lub figurki zwierzaków i pluszaki, ale i miniaturowe drewniane instrumenty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Tamburyn, ukulele, kastaniety czy cymbałki zapewnią świetnie spędzony czas oraz mają wartość edukacyjną. Nauka grania krótkich melodii lub zwyczajne odwzorowanie rytmu świetnie będą wpływać na rozwój dziecka, a przy tym zapewnią wiele radości. Niektóre z mikrofonów w naszej ofercie dodatkowo posiadają funkcję nagrywania. Moc żywych kolorów oraz poręczne kształty są dodatkowymi atutami dostępnych produktów i sprawiają, że nadają się one dla młodszych i starszych dzieci.