Wczytuję dane...

Natalia lalka, zabawki dla dzieci

Lalka Natalia to prawdziwa ulubienica małych dziewczynek. Jest to zabawka interaktywna, która mówi, śpiewa i wykonuje wiele różnyc...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Natalia lalki, zabawki

    Lalka Natalia to prawdziwa ulubienica małych dziewczynek. Jest to zabawka interaktywna, która mówi, śpiewa i wykonuje wiele różnych gestów. Można ją przebierać, czesać i układać fantastyczne fryzury. Co więcej, wiele modeli ma też interesujące elementy dodatkowe, na przykład domek, łóżko piętrowe i wiele innych. Dzięki temu mała dziewczynka będzie mogła naśladować swoją mamę podczas różnych czynności. W ten sposób nabędzie bardzo ważną zdolność polegającą na wcielaniu się w role. Jednakże Lalka Natalia i inne zabawki nawiązujące do serii pomagają także przy kształtowaniu innych umiejętności.

    Dziecko z pewnością nauczy się kreatywności, abstrakcyjnego myślenia, rozwiązywania różnych problemów, a także popracuje nad swoją koncentracją i wyobraźnią. W naszym sklepie znajdziesz naprawdę interesujące akcesoria. Mamy lalki, zestaw do herbaty, wyposażenie kuchenne, ekspresy do kawy, zmywarki, kuchnie mikrofalowe, a nawet pralki.