Wczytuję dane...

Nauka i rozwój

A gdyby tak połączyć dobrą zabawę z nauką i wsparciem rozwoju dziecka? Dzięki odpowiedniemu doborowi zabawek Twoje pociechy nie ty...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zabawki do nauki i rozwoju dziecka

    A gdyby tak połączyć dobrą zabawę z nauką i wsparciem rozwoju dziecka? Dzięki odpowiedniemu doborowi zabawek Twoje pociechy nie tylko miło spędzą czas, ale też będą w przyjemny sposób poznawać otaczający je świat. Będą też uczyć się literek, cyferek, muzyki, biologii, geografii, a nawet poznają prawa fizyki!

    Oferujemy szeroki wybór artykułów, które stymulują rozwój dzieci i wzbudzają w nich ciekawość świata. To między innymi rewelacyjne samochodziki napędzane wodą, maszynki do puszczania baniek mydlanych, mobilny Układ Słoneczny, kuferek artysty, zestaw małego konstruktora, instrumenty muzyczne, mikroskopy, zestawy umożliwiają przeprowadzenie licznych eksperymentów i nie tylko!

    Oferujemy również liczne zabawki pobudzające kreatywność jak na przykład zestawy do tworzenia bransoletek czy też własnych kompozycji zapachowych. Swoim klientom oferujemy jedynie asortyment od sprawdzonych producentów artykułów dla dzieci. Wśród nich znajduje się m.in. Worlds Apart, Trefl, TM Toys, Smoby, Quercetti, Mattel, KX, Hello Kitty, Fisher Price, Dromader, Disney, Clementoni i wielu innych.