Wczytuję dane...
Model: 2093905
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: bicycle

Karty High Victorian czerwone BICYCLE

Najbardziej wyrafinowane karty do gry na świecie, pokryte złotą i czerwoną folią.

Karty do gry High Victorian RED zostały zainspirowane zawiłym, zapierającym dech w piersiach stylem epoki wiktoriańskiej. Każdy element został zaprojektowany od podstaw z pieczołowitą, nieustępliwą dbałością o szczegóły.

Każda karta do gry w talii High Victorian została zaprojektowana od szkicu aż po jej wykonanie - nawet asy, jokery i karty dworskie emanują ogromnym nadmiarem ozdób, które są kwintesencją epoki wiktoriańskiej. 

Jednym słowem: zapierające dech w piersiach, może nawet nieco przytłaczające swym przepychem. Zaprojektowane w Londynie przez Joe White'a, wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych na papierze wysokiej jakości.

Trójwymiarowy projekt rewersu, który pozornie dodaje więcej szczegółów przy każdym spojrzeniu. Projekt tyłu jest tak szczegółowy, jak i WYJĄTKOWY. Ponad 18 miesięcy w przygotowaniu - i to widać. Z pewnością można kupować je jako prezentową talię kart do gry dla każdego laika jak i konesera talii kart.

Najważniejsze cechy wiktoriańskie talii kart do gry High Victorian:

Bogato zdobione opakowanie w złoto-czerwonych barwach Trójwymiarowy rewers, który ukazuje więcej, im dłużej się z niego spogląda Przywodzi na myśl szykowne czas wiktoriańskie Zaprojektowane przez brytyjskiego ilustratora Joe White'a Wyprodukowane na wysokiej jakości, certyfikowanym papierze

Gry

  • wiek: 

    od 12 lat