Wczytuję dane...
Model: 1272070
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Importowane
GRA RODZINNA ZIMOWY CHIŃCZYK - PINGWINKI NA LODZIE DD012032

Wspaniała familijna gra planszowa WYŚCIG PINGWINÓW! Chcesz przeżyć emocjonującą przygodę na Antarktydzie ? Ta gra jest stworzona właśnie dla Ciebie! Siarczysty mróz i kra na rzece nie będą w stanie popsuć Ci wspaniałej zabawy. Gra oparta na zasadach wszystkim znanych jak w ?Chińczyku? przeznaczona jest dla 2 ? 4 osób. Polega na doprowadzeniu całej swojej drużyny do domu.

Na planszę należy nałożyć w odpowiednim miejscu mosty, przesuwając ruchome wkładki w mostach tak aby pułapki były niewidoczne.Każdy gracz wybiera 4 pingwiny w tym samym kolorze (żółty, czerwony, niebieski, zielony) i ustawia w swoim narożniku. Grę rozpoczyna gracz, który wyrzuci 6 oczek. Kostka jest zamknięta w półkuli i nie ma obawy, że gdzieś zaginie.Pingwiny poruszają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ilość oczek wskazanych przez kostkę.Niezwykła zabawa właśnie się zaczyna !!! W czasie trwania jednej tury, każdy gracz może poruszać się tylko jednym pingwinem, chyba że za każdym razem wyrzuci na kostce 6 oczek. Wtedy może wprowadzić do gry kolejne pingwiny.

Strzeż się pułapek , które czyhają na Ciebie po drodze, w przeciwnym razie wpadniesz przez lodowy most do wody i będziesz musiał rozpocząć swój wyścig od nowa!Bądż czujny i sprytny, wprowadż pierwszy swoje pingwiny ?do domu? i zostań zwycięzcą tej wspaniałej wędrówki.

Zestaw zawiera : planszę z kostką4 lodowe mosty z pułapkami16 kolorowych pingwinówinstrukcję w języku polskim Parametry: Wiek: 3 lata +Ilość graczy: 2-4

WYŚCIG PINGWINÓW to emocjonująca gra rozwijająca zdolności manualne, logiczne rozumowanie oraz stwarzająca warunki do niezwykłej towarzyskiej zabawy, która pochłonie całą rodzinę.