Wczytuję dane...
Model: 2092152
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Playmobil

My Figures: Pokaz kaskaderski
Bądź kreatywny, bądź wyjątkowy, bądź kolorowy. Pokaz kaskaderski zachwyca młodszych i starszych. Stwórz własną figurkę kierowcy, wykonującego zapierające dech w piersiach akrobacje dzięki zestawowi PLAYMOBIL My Figures: Pokaz kaskaderski.

Dzięki My Figures PLAYMOBIL dzieci mogą stworzyć świat PLAYMOBIL według własnego pomysłu. Każdy zestaw zawiera torebkę z pięcioma figurkami w częściach do wielokrotnmego składania oraz akcesoria do utworzenia scenki. Ramiona, nogi, korpusy i akcesoria można błyskawicznie wymieniać, aby stworzyć figurki do zabawy, które są tak kolorowe, jak samo życie. Z ponad 1000 możliwych konfiguracji figurek, PLAYMOBIL My Figures w zabawny sposób zachęcają do kreatywności, wspomaga rozwój umiejętności motorycznych, zachęca do odkrywania i rozwoju osobowości. PLAYMOBIL My Figures pozwala dzieciom tworzyć swój świat zabawy zgodnie z własnym pomysłem i postrzeganiem świata wokół nich, niezależnie od stereotypów i kolorów skóry. Ponadto serię My Figures można również połączyć z wszystkimi częściami figurek z saszetek PLAYMOBIL Figures.

My Figures: Pokaz kaskaderski zachwyca młodszych i starszych. Podczas każdego występu kaskaderzy prezentują wspaniałe umiejętności akrobatyczne i zapierające dech w piersiach wyczyny. Stwórz indywidualne figurki odważnych kaskaderów, aby wykonać mistrzowskie akrobacje z PLAYMOBIL My Figures.

Playmobil

  • wiek: 

    od 5 lat