Wczytuję dane...
Wyniki wyszukiwania:

Pidżamersi zabawki

Spraw dzieciom niesamowity prezent z ich ulubionymi bajkowymi bohaterami. Jeśli należą do nich Pidżamersi, to doskonale trafiłeś! ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pidżamersi zabawki

Spraw dzieciom niesamowity prezent z ich ulubionymi bajkowymi bohaterami. Jeśli należą do nich Pidżamersi, to doskonale trafiłeś! W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór zabawek z tymi postaciami, pośród których znajdują się znany najmłodszym Gekson czy Kotboy. Fabuła Pidżamersów opiera się na historii trójki dzieci, którzy w nocy przeobrażają się w superbohaterów dzięki bransoletkom połączonych z ich strojem do spania. Wspólnie walczą z przestępcami i rozwiązują rozmaite zagadki. Każdy odcinek serialu animowanego jest wyjątkową przygodą - może stać się nią również codzienna zabawa dzięki produktom z naszej oferty!
Dla młodszych dzieci szczególnie polecamy zestaw z akcesoriami do piasku, który zapewni doskonale spędzony czas na świeżym powietrzu. Będzie świetnym towarzystwem zarówno na podwórko, jak i na plażę. Dla starszych proponujemy na przykład puzzle przedstawiające scenki z bajki lub karty do gry w “Czarnego Piotrusia”. Doskonale rozwiną zdolność logicznego myślenia i stanowią ciekawe zajęcie na długie godziny!