Wczytuję dane...

Psi Patrol zabawki dla dzieci, Ryder, Marshall, Chase, Rubble, Skye, Rocky, Paw Patrol

Doskonale wiemy, jakie trendy aktualnie królują w świecie najmłodszych. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe bajki, które dzi...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Psi Patrol zabawki

    Doskonale wiemy, jakie trendy aktualnie królują w świecie najmłodszych. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe bajki, które dzieci uwielbiają. Chcą nie tylko oglądać swoje ulubione filmy czy seriale, ale również otaczać się gadżetami, które do nich nawiązują i bawić się z bohaterami bajek obecnych w wyobraźni. Od dłuższego czasu coraz to większe grono fanów zdobywa “Psi Patrol” - serial animowany opowiadający o psach i dziesięcioletnim chłopcu, którzy wspólnie pomagają potrzebującym. Piękne przesłanie, ciekawa fabuła i miła dla oka animacja ze zwierzątkami podbiły serca wielu dzieci.

    Jeśli Twoja pociecha również jest fanem “Psiego Patrolu” z pewnością ucieszy się z zabawek i gadżetów tematycznych związanych z tym serialem. W naszej bogatej ofercie znajdziesz rozmaite artykuły: rowerki biegowe, zabawki przeznaczone do wody, zestawy figurek z bohaterami, pojazdy sterowane (na przykład z Chase’m czy Marshall’em). Dostępne są również gry planszowe i karciane oraz puzzle, które dodatkowo rozwiną umiejętności logicznego myślenia poprzez zabawę.