Wczytuję dane...

Strażak Sam zabawki dla dzieci, Fireman Sam

Mali fani bohatera w niebieskim stroju i żółtym hełmie, który doskonale gasi pożary i perfekcyjnie rozwiązuje rozmaite problemy mi...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Strażak Sam zabawki

    Mali fani bohatera w niebieskim stroju i żółtym hełmie, który doskonale gasi pożary i perfekcyjnie rozwiązuje rozmaite problemy mieszkańców swojego miasta z pewnością ucieszą się z zabawek z jego wizerunkiem. Strażak Sam, bo o nim tutaj mowa, to dzielny bohater serialu animowanego dla dzieci, jaki emitowany jest od wielu lat na różnych stacjach. Podbił już serca wielu dzieci, dla których jest wzorem do naśladowania ze względu na swoją roztropność i odwagę.

    Wybierz jedną z zabawek ze Strażakiem Samem z naszej oferty i spraw Twojemu dziecku lub innemu maluchowi wspaniały prezent, którym będzie mógł cieszyć się przez długi czas. Znajdziesz tutaj różne pojazdy (na przykład wozy strażackie i helikoptery), figurki z bohaterami serialu, a także puzzle. Dostępne są również atrakcyjne zestawy bądź też akcesoria, takie jak zabawkowy hełm, megafon, a nawet gaśnica. Dzięki nim każdy chłopiec i dziewczynka będą mogli zostać małymi bohaterami puszczając wodze wyobraźni i udając się na akcje ratownicze!