Wczytuję dane...
Termin dostawy

W opisie każdego produktu podajemy czas oczekiwania na wysłanie towaru przez sklep nbielizna.pl.

Termin otrzymania przesyłki = termin realizacji zamówienia przez sklep + czas dostawy przesyłki przez kuriera/listonosza

Czas realizacji zamówień podawany na stronie dotyczy zamówień złożonych do godziny 10.00. Zamówienia złożone po godzinie 10.00 oraz w trakcie weekendu przyjmowane są do realizacji następnego dnia roboczego i relizowane zgodnie z terminem w opisie produktu.

Przykłady:

1. Zamówienie złożone w niedzielę z czasem realizacji 48 godzin, opcja wysyłki kurier DPD. W poniedziałek przystępujemy do realizacji i kompletowania zamówienia. Wysyłka następuje w środę. W czwartek przesyłka dociera do klienta.

2. Zamówienie złożone w poniedziałek o godzinie 9.00 z czasem realizacji 48 godzin, opcja wysyłki kurier DPD. W poniedziałek przystępujemy do realizacji i kompletowania zamówienia. Wysyłka następuje w środę. W czwartek przesyłka dociera do klienta.

3. Zamówienie złożone w poniedziałek o godzinie 17.00 z czasem realizacji 48 godzin, opcja wysyłki kurier DPD. We wtorek przystępujemy do realizacji i kompletowania zamówienia. Wysyłka następuje w czwartek. W piątek przesyłka dociera do klienta.

98% zamówień realizujemy w deklarowanym terminie podawanym w opisie produktu.

Podane przykłady nie stanowią gwarnacji doręczenia przesyłki w konkretnym terminie, a jedynie mają charakter orientacyjny.