Wczytuję dane...
Wyniki wyszukiwania:

Transformers zabawki

Prawdziwa gratka dla małych fanów wszelkich robotów i nowoczesnych maszyn – zabawki z motywem Transformers (pochodzącym ze światow...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Transformers zabawki

Prawdziwa gratka dla małych fanów wszelkich robotów i nowoczesnych maszyn – zabawki z motywem Transformers (pochodzącym ze światowego filmowego hitu o tej samej nazwie)! Przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom zafascynowanym światem sci-fi. Są to istoty pochodzące z innego świata, które mają zdolność przeobrażania się w pojazdy. Wyposażone są w koła obraz przypisaną do nich broń. Wykorzystanie ich w zabawie może świetnie rozwijać wyobraźnię dzieci i wspierać zainteresowanie innowacyjnymi technologiami.

Przygotowaliśmy całą gamę figurek Transformers przedstawiających postacie z filmu, spośród których możesz wybrać na przykład popularnego Optimus Prime, Shockwave lub żółtego autobota Bumblebee. Możesz zakupić pojedyncze figurki lub większe zestawy. Polecamy również hełmy-maski, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę pozwalając wcielać się w ulubione postaci ze świata autobotów. Niektóre z produktów mają również dodatkowe funkcje, takie jak emitowanie światła lub wydawanie dźwięków.