Wczytuję dane...
Trefl puzzle

Trefl puzzle

Kliknij tutaj i sprawdź wszystkie produkty marki Trefl

Trefl to polska rodzinna firma, zajmująca się produkcją puzzli, kart do gry oraz gier planszowych. Została założona w 1985 roku przez Kazimierza Wierzbickiego. Z małej, rodzinnej firmy Trefl stał się dużą spółką, która swoje produkty eksportuje do ponad 50 krajów.

Trefl oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli. W skład asortymentu wchodzą puzzle dla dzieci, składające się z 24 do 500 elementów, najczęściej przedstawiają postacie z ulubionych bajek i komiksów: świnkę Peppę, syrenkę Arielkę, księżniczkę Zosię, autko McQueen czy Spider-Mana. Puzzle Trefl to również doskonała rozrywka dla nastolatków i dorosłych. Dla nich marka stworzyła puzzle, przedstawiające najpiękniejsze obrazy, panoramy czy zwierzęta. Puzzle dla dorosłych to wyższy poziom trudności - układanki składają się od 1000 do nawet 6000 elementów.

Gry to równie istotny elemtent asortymentu firmy Trefl. Gry karciane, edukacyjne, zręcznościowe, planszowe, rodzinne, towarzyskie - gama gier od Trefla jest bardzo bogata. Dla maluchów marka poleca gry karciane Piotruś oraz gry edukacyjne "Mały odkrywca", dzięki którym dziecko poznaje kolory, przedmioty, uczy się literek, cyferek czy pierwszych słów w języku angielskim.  Dla nieco starszych graczy proponuje gry planszowe i zręcznościowe, które idealnie nadają się do urozmaicenia czasu spędzanego w gronie rodziny i przyjaciół. Bestsellerami w tej kategorii są m.in. gry Ego czy 5 Sekund, które są przezabawne i niebanalne.

W ostatnich latach Trefl rozszerzył swoją ofertę o zestawy naukowe, kreatywne oraz klocki. Seria klocków  "Buduj z cegły" zawiera zestawy, z których można wybudować m.in. dom, budynki gospodarcze czy remizę z cegły, drewna oraz elementów dekoracyjnych. Klocki rozwijają kreatywność i zdolności manualne i kształtują wyobraźnię przestrzenną. Science 4 You to gama zestawów naukowych i kreatywnych, jak Fabryka perfum, Pracownia świeczek czy Fabryka wybuchów. Dzięki eksperymentom dokonywanym z pomocą zestawów dziecko uczy się zjawisk zachodzących w otaczającym go świecie. To doskonały wstęp do nauki o fizyce, chemii i przyrodzie w formie fantastycznej zabawy.

Trefl gra Trefl klocki Trefl puzzle Trefl zestaw naukowy

Trefl puzzle