Wczytuję dane...

Violetta zabawki dla dzieci

Zapraszamy do zakupu bajecznych akcesoriów z motywami pochodzącymi z uwielbianego przez dziewczynki serialu Disneya. Zakupicie u n...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Violetta zabawki

Zapraszamy do zakupu bajecznych akcesoriów z motywami pochodzącymi z uwielbianego przez dziewczynki serialu Disneya. Zakupicie u nas zabawki dla dzieci z serialu Violetta, takie jak puzzle i kolekcjonerskie karty, ale też artykuły: plecaczki, piórniki i kosmetyczki w dziewczęce wzory i ze zdjęciami ulubionej bohaterki.

Violetta to Argentyński serial dla młodszych i starszych dziewczynek, opowiadający losy uzdolnionej nastolatki, która po dzieciństwie spędzonym w Europie wraca do swojego rodzinnego miasta – Buenos Aires. Tutaj odkrywa swój niezwykły głos, talent do śpiewu, ale też przyjaciół, miłość i rodzinną tajemnicę, przed którą stara się chronić ją ojciec. Ta pełna pasji i muzyki nastoletnia opowieść zyskała sobie rzeszę fanek na całym świecie. Będą one zachwycone, mogąc spakować się do szkoły lub na wycieczkę w licencjonowane akcesoria o uroczym designie lub odkryją niesamowitą zawartość kolekcjonerskich kart do wirtualnej zabawy.