Wczytuję dane...

Pozostałe

Wszystkie drobiazgi, użyteczne akcesoria oraz zabawki, które trudno było nam skategoryzować umieściliśmy w zbiorczej kategorii nas...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zabawki dla dzieci

    Wszystkie drobiazgi, użyteczne akcesoria oraz zabawki, które trudno było nam skategoryzować umieściliśmy w zbiorczej kategorii naszego sklepu internetowego, czyli “Pozostałe”. To ogromny zbiór wszystkiego, czego może chcieć Twoje dziecko, a nie wiesz, gdzie tego szukać!

    Kolorowe kleje, dzięki którym sami stworzycie slime? Zestawy uzupełniające - płyny do robienia baniek mydlanych? A może komplet kości do gry w ulubionym kolorze? Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie. Kości do gry wykonane są z tworzywa w różnych kolorach lub też różnego rodzaju kamieni-kryszytałów: ametystu, jaspisu, jadeitu i innych. To prawdziwa gratka dla fanów tej gry! Slime to za mało dla Twojej pociechy? Wypróbuj bardzo ciekawy produkt w nazym asortymencie, jakim są żele sensoryczne w sprayu. Pośród wielu drobiazgów miejsce znalazły też zabawkowe breloczki oraz bardzo popularne ostatnio zabawki antystresowe (fidget toys). Wielbicieli puzzli natomiast zapraszamy do zakupu specjalnych mat do układania oraz klejów.