Wczytuję dane...

Zrób to sam

DYI – Do It Yourself Kupowanie gotowego naszyjnika czy zrobienie go samemu? Otrzymanie w prezencie gotowego modelu samolotu czy s...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zrób to sam dla dzieci

    DYI – Do It Yourself

    Kupowanie gotowego naszyjnika czy zrobienie go samemu? Otrzymanie w prezencie gotowego modelu samolotu czy sklejenie go własnymi rękami? Zgadnij, co sprawi większą frajdę Twojemu dziecku – my już znamy odpowiedź na to pytanie. Naszą misją jest oferowanie zabawek, dzięki którym marzenia dzieci się spełniają i mają one szanse próbować nowych, ciekawych rzeczy, fantastycznie spędzając czas. Dlatego przygotowaliśmy ofertę zabawek typu “zrób to sam”, które pozwalają na rozwój kreatywności oraz umiejętności manualnych. Są przy tym bezpieczne w użytkowaniu dla dzieci. Nie ma tam substancji, które mogą narazić ich zdrowie i nie ma ostrych elementów, jakimi można zrobić sobie krzywdę.

    Zabawki “zrób to sam”

    Asortyment obejmuje warianty zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Dla starszych polecamy robótki ręczne, na przykład tworzenie biżuterii z koralików, brokatowe zmywalne tatuaże, mini-świeczki zwierzątka czy zestawy kreatywne do robienia slime. Dla młodszych bardziej sprawdzą się kolorowe mozaiki-układanki, pluszaki do własnoręcznego ozdabiania czy też domki do składania i kolorowania.