Wczytuję dane...
Model: 2021416
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Mattel

Przygotuj się na urzekający zwrot w klasycznej rodzinnej grze rysunkowej z Pictionary Air Harry Potter. Narysuj w powietrzu i zobacz to na ekranie w tej zaczarowanej grze, która zachwyci czarownice, czarodzieje i mugole! Każda drużyna wybiera, w którym domu Hogwartu będzie grać (Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin lub Ravenclaw). Otwórz pudełko kolekcjonerskie, aby odkryć pióro Pictionary Air w kształcie słynnej różdżki Harry'ego Pottera, etui na karty inspirowane kufrem Harry'ego oraz 112 dwustronnych kart ze wskazówkami inspirowanymi Czarodziejskim Światem. Pobierz bezpłatną aplikację Pictionary Air na smartfona lub tablet, aby rozpocząć (mogą obowiązywać opłaty za transmisję danych). Do gry wymagane jest kompatybilne urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android oraz aplikacja. Skieruj kamerę w aplikacji na ilustratora, a pojawią się one wraz ze swoim szkicem na ekranie Twojego urządzenia inteligentnego. Aby uzyskać jeszcze bardziej magiczną grę, gracze mogą przesyłać swoje rysunki z urządzenia inteligentnego na telewizor za pomocą Apple TV, Chromecasta lub podobnego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Do przesyłania strumieniowego gry do telewizora wymagane jest zgodne urządzenie do przesyłania strumieniowego. Zgodne urządzenia mogą ulec zmianie. Odwiedź stronę pomocy technicznej Pictionary Air (www.pictionary.com/support), aby uzyskać bardziej aktualne informacje na temat zgodnych urządzeń i inne informacje. Ta rodzinna gra zapewnia fantastyczną zabawę w każdą noc gry lub imprezę. Kolory i dekoracje mogą się różnić. com/support), aby uzyskać bardziej aktualne informacje o zgodnych urządzeniach i inne informacje. Ta rodzinna gra zapewnia fantastyczną zabawę w każdą noc gry lub imprezę. Kolory i dekoracje mogą się różnić. com/support), aby uzyskać bardziej aktualne informacje o zgodnych urządzeniach i inne informacje. Ta rodzinna gra zapewnia fantastyczną zabawę w każdą noc gry lub imprezę. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Wybierz dom w Hogwarcie dla każdej drużyny, a następnie wstań i zacznij rysować w Pictionary Air Harry Potter, magicznej odmianie klasycznej gry rysunkowej!
  • Użyj specjalnych kart wskazówek z Harry'ego Pottera inspirowanych Czarodziejskim Światem, które możesz narysować za pomocą różdżki Harry'ego!
  • Gracze na zmianę rysują wskazówki w powietrzu i wchodzą w interakcję z obrazami, podczas gdy ich koledzy z drużyny zgadują!
  • Pobierz bezpłatną aplikację Pictionary Air, a aktywny odtwarzacz wraz ze szkicem pojawi się na ekranie Twojego urządzenia inteligentnego.
  • Gracze mogą przesyłać rozgrywkę na swój telewizor za pomocą Apple TV, Chromecasta lub kompatybilnego urządzenia do przesyłania strumieniowego w domu. Wymagane kompatybilne urządzenie do przesyłania strumieniowego. Sprawdź stronę pomocy technicznej Pictionary Air online, aby uzyskać informacje o zgodności urządzeń i inne informacje.

Gry

  • wiek: 

    od 8 lat