Wczytuję dane...

Foteliki

Tylko dobrze dobrany, solidny fotelik samochodowy z odpowiednimi atestami może zagwarantować bezpieczeństwo. Postaw na model nowoc...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Foteliki dla dzieci

Tylko dobrze dobrany, solidny fotelik samochodowy z odpowiednimi atestami może zagwarantować bezpieczeństwo. Postaw na model nowoczesny, komfortowy i doskonale przetestowany. Taki oczywiście znajdziesz w naszej ofercie: przygotowaliśmy gamę fotelików samochodowych w różnych kolorach, dla maluchów w różnym wieku, o różnej wadze. Zapoznając się z opisami produktów możesz wybrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom Twojego dziecka.

Foteliki oprócz pasów bezpieczeństwa posiadają dodatkowe zabezpieczenia głowy, ochraniacze okolic barków, które amortyzują wstrząsy, ergonomiczne siedziska z regulowanym stopniem pochylenia, podłokietniki i wiele innych funkcji. Nie musisz obawiać się o utrzymanie ich w czystości, ponieważ mają zdejmowane pokrowce, które wystarczy wyprać w pralce. Niektóre z nich wyróżniają się również dodatkowymi funkcjami, takimi jak uchwyt na kubek.

Przed zakupem zapoznaj się z dokładnymi wymiarami oraz przedziałem wagowym każdego produktu, aby dobrze dopasować go do dziecka.