Wczytuję dane...

Minecraft zabawki dla dzieci, figurki

Gra (zarówno na PC, jak i konsole), która podbiła serca wielu dzieci dzięki możliwości tworzenia wirtualnych światów i budowania w...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Minecraft zabawki

    Gra (zarówno na PC, jak i konsole), która podbiła serca wielu dzieci dzięki możliwości tworzenia wirtualnych światów i budowania wymyślnych konstrukcji to Minecraft. Z pewnością znają ją najmłodsi na całym świecie - szczególnie w wieku szkolnym, a być może i Twoje pociechy są jej fanami. Jeśli tak, to podaruj im w prezencie zabawki, książeczki lub gadżety z motywem gry, a na pewno będą bardzo zadowolone!

    Możesz wybrać zestaw klocków Lego lub jedną z wielu książeczek z naklejkami. W nich dzieci znajdą interesujące łamigłówki, opisy niezwykłych konstrukcji, praktyczne porady od zaawansowanych graczy oraz dokładne instrukcje, jak tworzyć poszczególne budowle. To prawdziwa gratka dla każdego małego gracza! Dla dzieci w wieku szkolnym polecamy elementy wyprawki nawiązujące do Minecraft, na przykład użyteczne piórniki, teczki z gumką lub pojemne plecaki. Dzięki nim codzienne zajęcia w szkole na pewno staną się przyjemniejsze, a odrabianie lekcji będzie wydawało się bardziej atrakcyjnym zajęciem.