Wczytuję dane...

Wader

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  To marka, którą bardzo dobrze zna chyba każdy polski rodzic. Zabawki Wader to znakomity design oraz jakość, która jest niezwykle cenna w przypadku intensywnie odkrywających świat dzieci. Zarówno proponowane przez nią klocki, jak również auta, garaże czy też tory są bowiem niezwykle trwałe i wytrzymałe, nawet jeśli dziecko bawi się nimi każdego dnia, także np. w piaskownicy. Co równie istotne marka dba również o to, by tworzone przez nią zabawki dla dziewczynek i chłopców nie tylko dostarczały maluchom wiele radości, ale i pomagałby rozwijać ich wyobraźnię i kreatywność czy też kształcić umiejętność logicznego myślenia. Poza tym trudno nie wspomnieć o pozytywnych aspektach zabawy klockami, torami czy też autami Wader pod kątem ćwiczenia motoryki małej.

  Wader – zabawki dla chłopca i dziewczynki

  Duże, plastikowe klocki Wader to idealny wybór na jedną z pierwszych zabawek samodzielnie siadającego już malucha. Przyjazne kolory oraz odpowiedni kształt i waga z pewnością zachęcą i chłopca, i dziewczynkę do stawiania swoich pierwszych konstrukcji. Śmieciarki, ciężarówki, traktory, a także koparki, betoniarki, wywrotki i każde inne auto Wader z pewnością zachwycą małych fanów czterech kółek. Nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki są przecież często zafascynowani przejeżdżającymi regularnie obok domu śmieciarkami czy też tym, co dzieje się w ich najbliższej okolicy np. na placu budowy lub na polu. Co istotne auta tej marki ze względu na jakość wykonania oraz przemyślany design znakomicie sprawdzają się nie tylko podczas zabaw w domu, lecz także na podwórku - w piaskownicy bądź na trawie. Choć oczywiście zabawki tej marki to również klasyczne wiaderka, łopatki czy foremki do piasku oraz wiele, wiele innych mniejszych i większych zabawek dla chłopców i dziewczynek.

  Na szczególną uwagę zasługują garaże, tory i inne konstrukcje dla pojazdów drogowych lub kolejowych, a także całe serie pozwalające maluchom na zabawy z odgrywaniem ról. Niemalże ikoniczne są ponadto nie tylko właśnie garaże, duże i małe auta czy klocki Wader, lecz także kolorowe, plastikowe kręgle dla dzieci.

  Z troską o rozwój dzieci oraz o środowisko

  Klasyczne klocki, auta oraz garaże i tory Wader to nie tylko zabawki dla chłopców i dziewczynek wykonane z plastiku w intensywnych, lecz przyjemnych dla małych oczu kolorów. To również bardziej stonowane serie w odcieniach pasteli, w tym również te z linii Eko RePlay. Zabawki Eko RePlay to przede wszystkim auta - duże i małe wywrotki, koparki, ciężarówki, betoniarki i inne pojazdy, które produkowane są z myślą o redukowaniu zarówno samego plastiku na świecie, jak i śladu węglowego. Tworzywo, z których wykonuje się je pozyskiwane jest bowiem w całości z surowców pozyskiwanych w procesie recyklingu odpadów konsumenckich. Wybierając więc auta Wader my sami mamy również wkład w ochronę środowiska.

  Małe auta z serii Eko RePlay to te same kształty i wymiary, które doskonale znamy z klasycznych serii. Idealnie pasują więc zarówno do torów, jak i garaży dostępnych w ofercie tej marki i naszego sklepu internetowego. Duże ładowarki, wywrotki czy betoniarki tak samo jak ich klasyczne odpowiedniki świetnie sprawdzą się jako zabawki do domu i na podwórko.

  Postaw na polskiego producenta zabawek i zamawiaj tory, garaże czy też auta i klocki marki Wader!

  Jeśli szukasz pierwszych klocków czy innej zabawki Wader dla chłopca bądź czegoś, co zainteresuje małą dziewczynkę, jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno znane wszystkim duże, plastikowe klocki tej marki, jak również tory, garaże, zestawy do piaskownicy bądź do zabawy w kuchni. Taki garaż Wader to przy tym nie tylko typowe, piętrowe konstrukcje z miejscami postojowymi w mniej lub bardziej rozbudowanych wariantach, lecz także posterunki Policji, remizy strażackie czy stacje kolejowe łączące drogi dla pojazdów z torami kolejowymi. Bez problemu znajdziesz więc coś, co rzeczywiście ucieszy i zainteresuje Twoje dziecko czy też innego małego chłopca lub dziewczynkę, których chcesz obdarzyć odpowiednim dla jego wieku prezentem.