Wczytuję dane...

Kicia Kocia zabawki dla dzieci, książki

Kicia Kocia to bohaterka książeczek dla dzieci, która zachwyciła i wciąż zachwyca wiele dzieci. Postać jest niezwykle wesoła oraz ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kicia Kocia zabawki

Kicia Kocia to bohaterka książeczek dla dzieci, która zachwyciła i wciąż zachwyca wiele dzieci. Postać jest niezwykle wesoła oraz rezolutna. Twórczynią jest autorka Anita Głowińska. Przygody mądrej kotki inspirują maluchy i pozwalają przy tym dowiedzieć się czegoś o świecie oraz doskonale się przy tym bawić. Pociechy uwielbiają jej przygody i wciąż szukają nowych możliwości, które pozwoliłby pozostać dłużej ze wspaniałą postacią. Dlatego mamy dla Ciebie i Twojego dziecka kategorię, w której znajdziesz zabawki nawiązujące do przygód bohaterki. Oferujemy między innymi różnego rodzaju gry edukacyjne, puzzle, a także karty. Takie zabawki zadbają nie tylko o rozrywkę, ale także pozwolą rozwinąć wiele ważnych umiejętności, które przydadzą się w szkole, a później w dorosłym życiu.

Nasze gry Kicia Kocia rozwijają wyobraźnie, pozwalają pracować nad koncentracją, kreatywnością, a także pomagają ćwiczyć zdolności manualne. Zabawki Trefl, Rebel będą też świetnym pomysłem na prezent na Święta Bożego Narodzenia, urodziny, czy też z innej ważnej dla Twojej pociechy okazji!