Wczytuję dane...
Wyniki wyszukiwania:

Księżniczki Disneya zabawki

Świat Disneya jest niesamowity. Intryguje, zabawia, opowiada ciekawe historie od wielu pokoleń. Dzieci wzruszają się, śmieją się i...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Księżniczki Disneya zabawki

Świat Disneya jest niesamowity. Intryguje, zabawia, opowiada ciekawe historie od wielu pokoleń. Dzieci wzruszają się, śmieją się i płaczą zarówno podczas oglądania starych produkcji znanych z czasów ich rodziców, jak i nowych bajek. Disney to klasyka w pełnym możliwym tego słowa znaczeniu.

W 1999 roku Disney oficjalnie wprowadził na rynek markę Princess i w składzie znalazło się dziesięć wspaniałych bohaterek filmów animowanych, a więc Aurora, Ariel, Bella, Dżasmina, Pocahontas, Esmeralda i Mulan. Następnie grono poszerzono i usunięto kilka postaci. Aktualnie to zaszczytne miano przysługuje 12 księżniczkom. Jest to Śnieżka, Kopciuszek, Aurora, Ariel, Bella, Dżasmina, Pocahontas, Mulan, Roszpunka, Tatiana, Merida i Vaiana. Małe dziewczynki dosłownie oszalały na punkcie zabawek należących do tej serii. Dzięki temu mogą być jeszcze bliżej swoich ulubionych bohaterek i poczuć się trochę jak one. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na prezent dla swojej malej księżniczki. Mamy toaletki, ochraniacze rowerowe, puzzle, układanki, lalki, hulajnogi i wiele innych. W ten sposób sprawisz prawdziwą niespodziankę i wywołasz bezcenny uśmiech na twarzy swojego dziecka..