Wczytuję dane...

Księżniczki Disneya zabawki dla dzieci, figurki

Świat Disneya jest niesamowity. Intryguje, zabawia, opowiada ciekawe historie od wielu pokoleń. Dzieci wzruszają się, śmieją się i...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Księżniczki Disneya zabawki

    Świat Disneya jest niesamowity. Intryguje, zabawia, opowiada ciekawe historie od wielu pokoleń. Dzieci wzruszają się, śmieją się i płaczą zarówno podczas oglądania starych produkcji znanych z czasów ich rodziców, jak i nowych bajek. Disney to klasyka w pełnym możliwym tego słowa znaczeniu.

    W 1999 roku Disney oficjalnie wprowadził na rynek markę Princess i w składzie znalazło się dziesięć wspaniałych bohaterek filmów animowanych, a więc Aurora, Ariel, Bella, Dżasmina, Pocahontas, Esmeralda i Mulan. Następnie grono poszerzono i usunięto kilka postaci. Aktualnie to zaszczytne miano przysługuje 12 księżniczkom. Jest to Śnieżka, Kopciuszek, Aurora, Ariel, Bella, Dżasmina, Pocahontas, Mulan, Roszpunka, Tatiana, Merida i Vaiana. Małe dziewczynki dosłownie oszalały na punkcie zabawek należących do tej serii. Dzięki temu mogą być jeszcze bliżej swoich ulubionych bohaterek i poczuć się trochę jak one. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na prezent dla swojej malej księżniczki. Mamy toaletki, ochraniacze rowerowe, puzzle, układanki, lalki, hulajnogi i wiele innych. W ten sposób sprawisz prawdziwą niespodziankę i wywołasz bezcenny uśmiech na twarzy swojego dziecka..