Wczytuję dane...

Sztuczki magiczne

Twoje dziecko kocha sztuczki i z przyjemnością poznaje tajniki świata pełnego magii i nadprzyrodzonych zjawisk? W takim razie z pe...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sztuczki magiczne dla dzieci

Twoje dziecko kocha sztuczki i z przyjemnością poznaje tajniki świata pełnego magii i nadprzyrodzonych zjawisk? W takim razie z pewnością przypadną mu do gustu oferowane przez nasz sklep internetowy zabawki! Akcesoria do sztuczek magicznych to idealna propozycja dla mniejszych, jak i większych pociech.

Nauka sztuczek magicznych

W asortymencie posiadamy między innymi rewelacyjne księgi dla małych magików. Poruszane w nich zagadnienia rozjaśnią zagadnienia hipnotyzującej spirali, magii iluzji czy też niewiarygodnych trików grawitacyjnych. Oferujemy również niesamowite zestawy, które pomogą przeprowadzić nawet kilkadziesiąt zapierających dech w piersiach sztuczek! To nie tylko magiczny kapelusz z sekretną skrytką, ale też talie nietypowych kart, specjalne kości do gry, magiczne kubki, wazon ze smoczą wodą i wiele innych rekwizytów, które zachwycą nie tylko pociechy, ale i ich publiczność!

Produkty pochodzą od renomowanych producentów artykułów dla dzieci i zapewniają bezpieczną zabawę. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak Dromader, 4M, Abino, Piatnik czy Cartamundi.