Wczytuję dane...

Krzesełka do karmienia dla dzieci

Niezbędne wyposażenie każdego domu zamieszkiwanego przez małe dzieci! Krzesełka do karmienia ułatwiają pociechom spożywanie posiłków, doskonale sprawdzają się nie tylko do karmienia, ale i do nauki samodzielnego jedzenia. Specjalna konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo malucha, dzięki czemu wspólne spożywanie posiłków z rodzicami stanie znacznie wygodniejsze.
W asortymencie sklepu posiadamy szeroki wybór krzesełek do karmienia, które pokochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Niewątpliwym udogodnieniem są dodatkowe opcje jak na przykład funkcja kołyski, regulacja wysokości siedziska czy też wysunięcia blatu, a także regulowane, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dostępne są zarówno modele na stabilnych stopkach, jak i na kółkach z hamulcami. Bez problemu można je także złożyć, dzięki czemu można zabrać krzesełko także w podróż.
Artykuły dla najmłodszych muszą być nie tylko bezpieczne, ale też atrakcyjne wizualnie – najmłodsi klienci są bowiem bardzo wybredni. Dlatego proponujemy modele w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych z motywami zwierzęcymi oraz bajkowymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów