Wczytuję dane...

Krzesełka do karmienia dla dzieci

Niezbędne wyposażenie każdego domu zamieszkiwanego przez małe dzieci! Krzesełka do karmienia ułatwiają pociechom spożywanie posiłk...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Krzesełka do karmienia dla dzieci

Niezbędne wyposażenie każdego domu zamieszkiwanego przez małe dzieci! Krzesełka do karmienia ułatwiają pociechom spożywanie posiłków, doskonale sprawdzają się nie tylko do karmienia, ale i do nauki samodzielnego jedzenia. Specjalna konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo malucha, dzięki czemu wspólne spożywanie posiłków z rodzicami stanie znacznie wygodniejsze.
W asortymencie sklepu posiadamy szeroki wybór krzesełek do karmienia, które pokochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Niewątpliwym udogodnieniem są dodatkowe opcje jak na przykład funkcja kołyski, regulacja wysokości siedziska czy też wysunięcia blatu, a także regulowane, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dostępne są zarówno modele na stabilnych stopkach, jak i na kółkach z hamulcami. Bez problemu można je także złożyć, dzięki czemu można zabrać krzesełko także w podróż.
Artykuły dla najmłodszych muszą być nie tylko bezpieczne, ale też atrakcyjne wizualnie – najmłodsi klienci są bowiem bardzo wybredni. Dlatego proponujemy modele w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych z motywami zwierzęcymi oraz bajkowymi.