Wczytuję dane...

Bujaki

Prezentowane bujaki to doskonała propozycja dla energicznych pociech, które nie potrafią siedzieć bezczynnie. Pozwolą im nie tylko...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bujaki i konie na biegunach

Prezentowane bujaki to doskonała propozycja dla energicznych pociech, które nie potrafią siedzieć bezczynnie. Pozwolą im nie tylko rozładować nadmiar energii, ale też zapewnią świetną zabawę. To także idealny sposób na uspokojenie rozrabiającego malucha.

Bujak ogrodowy i domowy

Oferujemy znacznie więcej niż tradycyjne koniki na biegunach. Nasz sklep z zabawkami dla chłopców i dziewczynek to także bogaty wybór grających kaczek na biegunach, motyli czy piesków z wygodnym siedziskiem i pasem bezpieczeństwa, ale nie tylko. Znajdą u nas Państwo również bujaki w postaci kotka czy też innego zwierzaka z komfortowym siedziskiem oraz uchwytami. Nasze produkty charakteryzuje nie tylko ciekawy wygląd, ale i stabilna kompozycja. To produkty wykonane z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych zgodnie ze wszelkimi wymogami dla zabawek i produktów przeznaczonych do kontaktu z dziećmi. W asortymencie posiadamy bujaki znanych marek takich jak Smoby, Mochtoys, Little Tikes, KinderKraft, Eurobaby, Arti, Brimarex, Beticco i nie tylko.