Wczytuję dane...

Pomoce szkolne dla dzieci

Warto zadbać o to, by nauka i chodzenie do szkoły kojarzyły się dzieciom z przyjemnymi rzeczami. Dzięki temu chętniej będą uczęszc...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pomoce szkolne dla dzieci

    Warto zadbać o to, by nauka i chodzenie do szkoły kojarzyły się dzieciom z przyjemnymi rzeczami. Dzięki temu chętniej będą uczęszczać na zajęcia, odrabiać prace domowe i zdobywać nową wiedzę. Pomogą w tym oferowane przez nas pomoce szkolne!

    Artykuły pomocne w nauce

    Magnetyczny znikopis, kuferek ucznia, tablica dobrego zachowania, kolorowe cyferki z magnesem, kalkulatory, gry matematyczne, tuba do nauki tabliczki mnożenia, drewniana mapa świata, liczydło, świecąca droga mleczna, patyczki do liczenia, tablety do rysowania, długopisy z zabawnymi pomponami, interaktywny globus z optycznym czujnikiem, pieczątki i naklejki motywacyjne, pamiętnik na hasło, przenośny zestaw małego artysty – to tylko niektóre z naszych propozycji. W trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych najmłodszych klientów współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami akcesoriów dla dzieci. Dlatego oferuje produkty m.in. takich marek jak Mattel, Symag, Adamigo, Dante, Clementoni, Artyk, Goliath, Lena, Quercetti, Tooti, TGA, TM Toys i nie tylko.