Wczytuję dane...
Wyniki wyszukiwania:

Masza i Niedźwiedź zabawki

Twoje pociechy mogą przeżyć niesamowite przygody poprzez zabawę z Maszą i Niedźwiedziem! Spraw im piękny prezent wybierając produk...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Masza i Niedźwiedź zabawki

    Twoje pociechy mogą przeżyć niesamowite przygody poprzez zabawę z Maszą i Niedźwiedziem! Spraw im piękny prezent wybierając produkty z naszej oferty, które nawiązują do tego wesołego rosyjskiego serialu animowanego. “Masza i Niedźwiedź” opowiada o przyjaźni małej dziewczynki z zasłużonym zwierzakiem cyrkowym i jest uwielbiana zarówno przez dzieci w wieku przedszkolnym, jak i młodszych maluchów. Przyjemna dla oka szata graficzna bajki stanowi doskonałą podstawę dla projektów uroczych zabawek, jakie dostępne są w naszej ofercie.

    Wybieraj spośród różnego rodzaju lalek wzorowanej na głównej bohaterce serialu oraz pluszowych misiów wykonanych na podobieństwo jej przyjaciela, które bez wątpienia mogą stać się ulubionymi towarzyszami dzieci. Niektóre lalki występują w ciekawych strojach lub posiadają dodatkowe funkcje, na przykład grają melodie z bajki. Dla nieco starszych dzieci polecamy również puzzle, które rozwiną zdolność logicznego myślenia pozwalając ćwiczyć umysł poprzez ciekawe spędzanie czasu z bohaterami bajki.