Wczytuję dane...

Kraina Lodu zabawki dla dzieci, lalka Elsa, Anna, Kristoff, Olaf, Frozen

Historia Elsy i Anny poruszyła nie tylko serca dzieci, ale również dorosłych. Ich perypetie w towarzystwie uroczego bałwanka Olafa...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kraina Lodu Zabawki

    Historia Elsy i Anny poruszyła nie tylko serca dzieci, ale również dorosłych. Ich perypetie w towarzystwie uroczego bałwanka Olafa czy zabawnego renifera Svena niezmiennie cieszą wielu widzów. “Kraina Lodu” to najbardziej dochodowy film animowany w historii kina, który zdobył dwie Nagrody Oscara. Nic więc dziwnego, że najmłodsi marzą o gadżetach z bohaterami filmu i chętnie zajmują swój czas zabawkami z wizerunkami Anny, Elsy czy Olafa. Ponieważ naszą misją jest udostępnianie produktów, które wywołają uśmiechy na twarzach maluchów, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również artykułów z “Krainy Lodu”.

    Polecamy między innymi zestawy kreatywne, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojego dziecka – na przykład walizka z przyborami plastycznymi. Dostępne są również lalki przedstawiające postaci z animacji, kostiumy, figurki Doorables, zastawy herbaciane oraz dmuchane piłki. W naszym asortymencie znajdziesz również szeroki wybór puzzli ze scenami z filmu i postaciami oraz gry planszowe, które zajmą dzieci w ciekawy sposób na długie godziny.