Wczytuję dane...

Karuzele i pozytywki niemowląt

Idealny pomysł na prezent dla najmłodszych stanowią karuzele oraz pozytywki. Wpadną w oko każdemu maluchowi – bogactwo kształtów i...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Karuzele i pozytywki niemowląt

Idealny pomysł na prezent dla najmłodszych stanowią karuzele oraz pozytywki. Wpadną w oko każdemu maluchowi – bogactwo kształtów i kolorów z pewnością zainteresuje każde dziecko! Ale to nie wszystko. Karuzele i pozytywki wydają z siebie czarujące melodie – zarówno relaksacyjną muzykę, jak i odgłosy otaczającego świata. Pozwoli to nie tylko na uspokojenie, ale i uśpienie pociechy. To także doskonały sposób na urozmaicenie dziecku czasu spędzonego w łóżeczku czy kołysce. Naukowcy udowodnili, że muzyka poważna ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się również karuzele i pozytywki z muzyką Bacha, Beethovena czy też Mozarta.

Zabawki dla najmłodszych dzieci

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty przeznaczone dla dzieci muszą spełniać restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. Dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami takimi jak Fisher Price, KS Kids, Arti, Simba, Smily, Tomy, Tiny Love, Smily Play, Newmart, Fehn, Chicco, Clementoni, JKM i nie tylko.