Wczytuję dane...

Zdrowie i higiena

Oprócz zabawek, w naszym sklepie znajdziecie przydatne akcesoria higieniczne dla niemowląt i dzieci. Proponujemy: ■ Wygodne, pla...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zdrowie i higiena

Oprócz zabawek, w naszym sklepie znajdziecie przydatne akcesoria higieniczne dla niemowląt i dzieci.

Proponujemy:

■ Wygodne, plastikowe wiaderko na brudne pieluszki, waciki higieniczne czy wilgotne chusteczki. Dzięki praktycznej pokrywce, nieprzyjemne zapachy nie będę się wydostawać do czasu, aż nie wyniesiemy śmieci - a czas ten nieraz trudno jest wygospodarować, gdy opiekujemy się niemowlęciem. Pojemnik ma też rączkę, dzięki czemu nie musimy przesypywać pieluszek do worka, a wyrzucimy je prosto z pojemnika.

■ Podnóżek antypoślizgowy - doskonałe akcesorium w toalecie i łazience, które ułatwi dziecku samodzielność podczas korzystania z toalety i mycia rąk. Plastikowy stołeczek posiada antypoślizgowe wypustki, dzięki którym stópki dziecka będą utrzymywać się w jednym miejscu. Ponadto, korzystanie z toalety z użyciem podnóżka jest zdrowsze dla dna miednicy małych dziewczynek i wspomaga perystaltykę jelit u obydwu płci. Z tych samych powodów, przy okazji może służyć także dorosłym w tym samym celu.