Wczytuję dane...

Wózki

Niezbędny element wyprawki dla dziecka, który powinien być dobrze przemyślany, ponieważ ma służyć przez długi czas – to oczywiście...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Wózki dla dzieci

    Niezbędny element wyprawki dla dziecka, który powinien być dobrze przemyślany, ponieważ ma służyć przez długi czas – to oczywiście wózek. Najlepiej wybrać taki, który będzie “rosnął” razem z dzieckiem i nie będzie wymagał wymiany na inny zaledwie po kilku miesiącach użytkowania.

    Polecamy wózki dla dzieci, które są wielofunkcyjne. Mają funkcję gondoli, czyli są dostosowane dla niemowląt, a także funkcję spacerówki, które sprawdzają się dla większych dzieci, które już umieją same siedzieć, a następnie i uczą się chodzić.

    Dostępne są również klasyczne spacerówki, które można używać naprawdę przez długi czas (nawet w przedziale od 0 do 36 miesiąca życia!). Są zwrotne, komfortowe w prowadzeniu, posiadają możliwości regulacji. Wyposażone są w wygodne siedziska dla dzieci oraz pasy bezpieczeństwa, a także kosz, do którego można włożyć torbę lub zakupy. W ofercie mamy modele od renomowanych marek, takich jak Eurobaby, Milly-Mally, Kinderkraft, Tesoro. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów - wybierz idealny dla Twojego dziecka.