Wczytuję dane...

Bączki

Znana od pokoleń zabawka wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wirujący wokół własnej osi bączek dostarcza maluchom, jak i ich r...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bączki dla dzieci i niemowląt

Znana od pokoleń zabawka wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wirujący wokół własnej osi bączek dostarcza maluchom, jak i ich rodzicom niesamowitej frajdy! Efekt ten dodatkowo potęguje bogactwo kolorów, a także emitowane przez bączki dźwięki.

Kolorowe bączki

Oferujemy ogromny wybór tych ponadczasowych zabawek. Bączki w naszym sklepie dostępne są w wielu modelachw różnych wersjach kolorystycznych oraz o różnej średnicy. Zamieszczone są na nich motywy z bajek (Pszczółka Maja, Kubuś Puchatek, Król Lew, Bambi), ale nie tylko. Zabawki podczas ruchu wydają z siebie dźwięki o różnych tonach – w zależności od szybkości kręcenia. Dzięki temu przykuwają uwagę dzieci i zachęcają je do dalszej zabawy i do ćwiczenia koordynacji oraz zdolności manualnych, a także zrozumienia praw przyczyny oraz skutku.
Wielobarwne bączki w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych producentów oferujących bezpieczne, atestowane artykuły dla niemowląt, jak i większych dzieci. Wśród nich znajdują takie marki jak Clementoni, Lena czy też Simba.