Wczytuję dane...

Kostiumy

Bal karnawałowy, jasełka, a może urodzinowa impreza przebierana? Dzieciństwo to okres beztroskiej, szalonej zabawyi inspiracji ulu...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawki dla dzieci, chłopców i dziewczynek

Bal karnawałowy, jasełka, a może urodzinowa impreza przebierana? Dzieciństwo to okres beztroskiej, szalonej zabawyi inspiracji ulubionymi bohaterami bajkowymi. Nic zatem dziwnego, że dzieci tak chętnie się przebierają i uczestniczą w zabawach, gdzie króluje różnorodność strojów.

Przebrania dla chłopców i dziewczynek

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zróżnicowane mogą być zainteresowania pociech. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie z zabawkami znalazły się również rewelacyjny kostiumy zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Jesteśmy pewni, że dzieci będą zachwycone! Co proponujemy? Wśród naszych kostiumów znajdują się niesamowite stroje bohaterów takich jak Batman, Superman, Power Rangers, Rycerz Jedi, Elsa, Mroczny Lord, Wojownicze Żółwie Ninja i nie tylko. Znajdziecie u nas również stroje policjanta, elfa, bałwanka, żołędzia, biedronki, pszczółki, jeża, liska, kotka, pieska, wiewiórki, wróbelka, króliczka i wielu innych zwierzątek. Nie zabrakło u nas również niepowtarzalnych propozycji na jasełka.