Wczytuję dane...

Zabawki do ogrodu i piaskownicy

Dzieci kochają zabawę na świeżym powietrzu! Dlatego przygotowaliśmy niezwykle bogaty asortyment zabawek do ogrodu, piaskownicy czy...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zabawki do ogrodu i piaskownicy

    Dzieci kochają zabawę na świeżym powietrzu! Dlatego przygotowaliśmy niezwykle bogaty asortyment zabawek do ogrodu, piaskownicy czy też na plażę. Zapewnią dziecku świetną zabawę, a rodzicom pewność, że pociecha spędza czas na zewnątrz miło i bezpiecznie.

    Zabawki na dwór

    Z naszą ofertą stworzysz prawdziwy raj dla pociechy w swoim ogrodzie. Oferujemy bowiem zjeżdżalnie, namioty, huśtawki, dziecięce stoły piknikowe, elektroniczne ślizgawki wyścigowe, dmuchane baseny, domki, ale nie tylko. Dla dzieci aktywnych ruchowo przygotowaliśmy rowerki, jeździki, piłki, gumy do skakania, worki bokserskie czy też pontony. Mamy także na uwadze bezpieczeństwo pociech podczas zabawy, dlatego zadbaliśmy o szeroki wybór ochraniaczy na łokcie i kolana, a także rękawków do pływania. To tylko część naszych propozycji, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

    Zapewniamy, że współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi markami oferującymi produkty bezpieczne dla dzieci. Wśród nich znajduje się m.in. Bestway, Care Baby, Eurobaby, Weeride, Trefl, Toyz, Spokey, Lionelo, Kinderkraft, Fisher Price i więcej.