Wczytuję dane...

Konstrukcyjne

Dzieci uwielbiają klocki konstrukcyjne, gdyż pozwalają maluchowi wykreować konkretny projekt i stworzyć swój własny świat. Dzięki ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Klocki konstrukcyjne dla dzieci

  Dzieci uwielbiają klocki konstrukcyjne, gdyż pozwalają maluchowi wykreować konkretny projekt i stworzyć swój własny świat. Dzięki temu pociecha w prosty sposób może wyrazić siebie i to, co w danej chwili czuje. Co więcej, klocki konstrukcyjne Marionex, Korbo, Geomag pomagają też w rozwoju wielu przydatnych umiejętności. Istotną kwestią jest to, że rozwijają one wyobraźnię, cierpliwość i precyzję. Pomagają kształtować koordynację wzrokowo-ruchową i trenować zdolności manualne. Dzięki nim Twój maluch może też rozwinąć swoje myślenie przestrzenne i ważne funkcje poznawcze takie jak koncentracja czy spostrzeganie.

  Nie należy też zapominać o tym, że takie zestawy poszerzają horyzonty i pomagają odkrywać dziecku nasz złożony, ale jakże fascynujący świat. Pociechy poznają prawa fizyki, matematyki, składania konstrukcji i podstawy inżynierii. Jednym słowem zapewniają zabawę i naukę w jednym, a nie ma nic lepszego. Specjalnie dla małych odkrywców mamy zestawy klocków konstrukcyjnych skierowane dla różnych kategorii wiekowych. Wyróżniają się one wysoką jakością i spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Poszczególne elementy zestawów idealnie do siebie pasują i pozwalają stworzyć niesamowite konstrukcje..

  Dlaczego warto po nie sięgnąć?

  Ogromną zaletą niemal wszystkich dostępnych u nas klocków konstrukcyjnych jest to, że dziecko może z nich układać dowolne figury, co mocno pobudza jego wyobraźnię. Twój maluch lubi zwierzęta lub fascynuje się statkami morskimi? A może jest miłośnikiem samochodów i statków kosmicznych? Nie ma problemu – z naszych zabawek będzie mógł ułożyć to, co chce i bawić się doskonale!

  Sprzedajemy zabawki idealne dla przedszkolaków oraz dzieci, które już poszły do szkoły. W naszym asortymencie są modele klasyczne, Waffle i 3D w wielu ciekawych kształtach i kolorach, które spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

  Wystarczy kilka kliknięć, by zdobyć wyjątkowe gadżety dla dzieci. Są wykonane z wytrzymałych tworzyw, dlatego bez problemu możesz przekazać je młodszemu rodzeństwu swojej pociechy, gdy nadejdzie czas. Zapraszamy!