Wczytuję dane...
Model: 2042694
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Dickie

Oficjalny produkt Volvo: koparka gąsienicowa wiernie oddaje detale maszyny, jej realistyczny design sprawią, że dzieci chętnie zanurzą się w odkrywaniu ekscytujących aspektów pracy na budowie. Pobudza samodzielność: pojazd ma migające światło sygnalizacyjne, ruchome ramię oraz opływowy dżojstik na kabel, dzięki któremu z łatwością można sterować koparką już przez najmłodszych. Wzmacnia koordynację ruchową oko - ręka: za pomocą 2 przycisków, auto porusza się do przodu, tyłu i skręca w jedną stronę, sterowanie pojazdem jest przyjemne a przy tym rozwija precyzję rączek. Ruchome ramię koparki: łopata z chwytakiem zwinnego pojazdu poruszają się automatycznie w górę i w dół podczas jazdy, opuszcza się podczas jazdy do przodu i podnosi podczas jazdy do tyłu. Wielkość i przeznaczenie: długość pojazdu: 14 cm, działa na baterie 2 x LR06/AA (dołączone), przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

Dickie Toys inscenizuje rzeczywistość w porywający sposób i umożliwia maluchom poznawanie świata ze świecącymi z emocji oczami. Imitacja koparki na licencji renomowanej marki producenta maszyn budowlanych Volvo w tematycznych kolorach przyciąga wzrok i da radość dziecku podczas wcielania się w ulubioną rolę prawdziwego pracownika budowlanego.

Intuicyjne sterowanie zwinnym autkiem rozwinie zdolności koordynacyjne i uważność i jednocześnie zapewni dużo frajdy!

Gąsienica zapewnia, że koparka Volvo ma dobrą przyczepność i nie zbacza z trasy.

Górne światło, które włącza się podczas jazdy do przodu, dodaje zabawie dodatkowej ekscytacji. Sterowanie tym traktorek jest czystą przyjemnością i jednocześnie rozwija zdolności motoryczne. Dołączony pilot na kablu ma opływowy kształt, by był łatwy do trzymania w małych rączkach i umożliwia jazdę samochodem do przodu na wprost lub do tyłu po zakręcie. Dzięki dołączonym bateriom 2 x AA radość z jazdy może rozpocząć się od razu po rozpakowaniu!

Pojazdy Dickie Toys to gratka dla wielbicieli wszelkich aut, każde dziecko znajdzie zestaw dopasowany do jego zainteresowania: zestawy budowlane, policja, śmieciarki czy wozy pożarne.

Pojazdy

  • wiek: 

    od 3 lat