Wczytuję dane...
Model: grzeczne.psotne
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Vesper

Autor: Sam Stall

Tłumaczenie: Hanna de Broekere
Oprawa: miękka
Format:
168 x 213 mm
Ilość stron: 248
ISBN:
978-83-61524-30-4
 

Jak ważne jest odpowiednie dobranie charakteru psa do właściciela, do domowników i środowiska, w jakim przyjdzie mu spędzić kolejne lata. I nurtujące wielu rodziców pytanie: "Czy TEN pies będzie odpowiedni dla moich dzieci?". Ta książka da Ci pełny wachlarz możliwości wyboru. Z pewnością przyda się również ciekawie przygotowany opis najpopularniejszych ras.

Jaki jesteś? Jaki ma być Twój pupil?

Lubisz oglądać telewizję?  - Gryfonik brukselski to idealny towarzysz dla leniwca kanapowego.

Uwielbiasz pracować w ogrodzie?  - Berneński pies pasterski też, więc dobrze się zastanów. Każdy, kto decyduje się na tę rasę, powinien spodziewać się zrytej ziemi i wielu dołków.

Masz dzieci? Godny zaufania seter irlandzki będzie ich najlepszym towarzyszem.

Mieszkasz w wielkomiejskim wysokościowcu?  - Odpuść sobie Jack Russell teriera - psy te mają niespożytą energię i potrzebują mnóstwa przestrzeni, by ją wyładować.

Przygotowując się do napisania Grzecznych, psotnych i kudłatych, autor Sam Stall skonsultował się z wieloma organizacjami przygotowującymi do adopcji psy rasowe, aby poznać najlepsze  a także najgorsze  cechy ponad stu ras, od pinczerów małpich i afganów do whippetów i yorkshire terierów. Jego ilustrowany przewodnik po najpopularniejszych rasach świata to źródło wiarygodnej i nie upiększonej wiedzy, dzięki której czytelnik może wybrać psa, który będzie dla niego najodpowiedniejszy.

Wyposażone w ponad sto ilustracji oraz przejrzysty system symboli graficznych Grzeczne, psotne i kudłate oferują wszystko co niezbędne, aby trudne pytania dotyczące wyboru psa znalazły odpowiedź!