Wczytuję dane...
Model: 1939412
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: iwood

Pobudzająca kreatywność przeplatanka dla każdego malucha
Drewniana przeplatanka w formie labiryntu stanie się niezbędnikiem każdego dziecka przy nauce podstawowych czynności w pierwszych fazach rozwoju. Zabawka składa się z mocnej drewnianej podstawy, do której przymocowane są metalowe rurki z nałożonymi koralikami w kształcie ulubionych zwierzątek. Wszystkie elementy mają zaokrąglone kształty, a zatem przeplatanka jest niezwykle bezpieczna, co jest tym bardziej ważne, zwłaszcza przy zabawkach, wyprodukowanych specjalnie dla najmłodszych.  Całość utrzymana jest w ładnych, pastelowych kolorach, które łączą odcienie niebieskiego, fioletu i różu, a dodatkowo farby wodne, którymi pokryto labirynt, są całkowicie nietoksyczne.

Zabawa bez końca
Drewniana przeplatanka nie tylko sprawi, że dziecko będzie się świetnie bawiło, ale także doskonale rozwinie jego zdolności manualne. Każdy maluch bawiący się tą zabawką zdecydowanie usprawni swoje zdolności psychomotoryczne, koordynację oko-ręka, a także pozytywnie rozwinie ruchy precyzyjne. Dziecko zainteresuje się kolorowymi zwierzątkami, których przesuwanie po torach o różnym stopniu trudności sprawi mu niesamowitą radość. Do wyboru są dwa tory o różnym stopniu trudności. Dzięki temu nawet kiedy dziecko nauczy się przesuwać koraliki po jednej stronie, będzie mogło dalej rozwijać swoje umiejętności, przechodząc na bardziej wymagający tor.

Zalety produktu

 • Wysokiej jakości drewno
 • Połączenie zabawy z nauką
 • Idealny prezent

Zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Dla najmłodszych

 • wiek: 

  od 12 miesięcy

 • wymiary: 

  • Wysokość: 14 cm
  • Szerokość: 14.5 cm
  • Głębokość: 2 cm