Wczytuję dane...
Model: 1939420
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: iwood

Wyjątkowy drewniany konik na biegunach w formie jednorożca dla każdego malucha
Koń na biegunach to klasyczna zabawka, dająca wiele radości dzieciom od pokoleń. Ten model, to nowa, wyjątkowa wersja tej tradycyjnej zabawki. Forma sympatycznego jednorożca da dziecku poczucie przebywania w baśniowej krainie, co znacząco wpłynie na rozwój wyobraźni dziecka. Bujanie się na jednorożcu wymaga od malucha pracy całego ciała, co wspomoże jego koordynację ruchową, nauczy utrzymywania równowagi i balansu ciała.
Drewniany bujaczek pokryto przepięknymi pastelowymi odcieniami koloru niebieskiego, do których użyto nietoksycznych farb. Zabawka będzie doskonałym prezentem.

Dopracowana w każdym calu
Drewniany konik na biegunach został wyprodukowany z bardzo trwałego drewna, dzięki czemu będzie służyć przez lata. Atrakcyjna kolorystyka zabawki, nie tylko wpływa na wrażenia estetyczne, ale jest też niezwykle ważna dla rozwoju dziecka. Pastelowe kolory doskonale wpływają na wrażliwy wzrok rocznego malucha, pozwalając mu przystosować spojrzenie do różnych odcieni, pobudzając przy tym wyobraźnię.
Jednorożec na biegunach i uchwyty, które się na nim znajdują zostały specjalnie skrojone pod małe rączki dziecka, co ułatwia łapanie ich i zapobiega wysuwaniu się z uchwytu dłoni, dzięki czemu dziecko znajdujące się na bujaczku będzie bezpieczne.

Zalety produktu

 • Wpływa na rozwój dziecka
 • Wysokiej jakości drewno
 • Połączenie zabawy z nauką
 • Przepiękne kolory

Zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Doskonale sprawdzi się jako prezent

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Dla najmłodszych

 • wiek: 

  od 12 miesięcy

 • wymiary: 

  • Wymiary zabawki po złożeniu: Wysokość: 61 cm, Długość: 82 cm, Szerokość: 34 cm
  • Szerokość siedziska: 16 cm