Wczytuję dane...
Model: 2057318
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Playmobil

Uważaj! Druga strona schwytała i uzbroiła Deinonychusa! Czy Jaden może pomóc dinozaurowi? Z odłączanym, obrotowym działem. Zawiera 2 figurki.
Przygoda z Team Dino Rise trwa. Teraz drużyna nastolatków musi udowodnić swoje umiejętności w zielonej dziczy dżungli, ponieważ nawet tutaj czyhają niebezpieczeństwa na dinozaury i ludzi. Złoczyńcy złapali Deinonychusa i wyposażyli go w czołg z armatą. Jaden nie chce tego znieść i konfrontuje się ze złoczyńcą. Świat gry Dino Rise firmy PLAYMOBIL zapewnia wszystko do pełnych akcji przygód w pokoju dziecięcym z oryginalnymi postaciami, imponującymi dinozaurami i nowoczesną zbroją. Idealny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub zwykły prezent dla fanów dinozaurów w wieku od 5 lat.

  • Zestaw zawiera bohatera Dino Rise, Jadena, oraz inną figurkę PLAYMOBIL, Deinonychusa ze zdejmowaną zbroją, a także nóż, lancę, armatę i inne dodatki do emocjonującej zabawy w odgrywanie ról dinozaurów.
  • Zabawkowy dinozaur może indywidualnie poruszać głową w górę iw dół, a także rękami i nogami. Dolną szczękę można złożyć.
  • Do mocowania zbiornika można przymocować kontroler i armatę. Armatę można odchylić na zewnątrz o 90 stopni.
  • Rękawiczki są zdejmowane.

Playmobil

  • wiek: 

    od 5 lat