Wczytuję dane...
Model: solar 2015
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: Nieznany

Solar Bullet Train – edukacyjna zabawka pociąg zasilana energią słoneczną. Dla dzieci od 10 lat.

Twoje dziecko zawsze marzyło, by dostać kolejkę? Zamiast tradycyjnego zestawu, podaruj mu solarny pociąg do samodzielnego złożenia. Z tak niezwykłej zabawki ucieszy się każde dziecko!

Ekologiczna zabawka solarna

Solarny pociąg to wyjątkowa zabawka edukacyjna, zasilana baterią słoneczną.

Zobacz, jak wielka moc drzemie w słońcu – tej żółtej kuli gazowej, która świeci nad naszymi głowami i wykorzystaj ją do fantastycznej, mądrej zabawy, nie martwiąc się przy tym o rachunek za prąd czy kupowanie nowych baterii!

Pociąg zasilany słońcem

Solarny pociąg zaciekawi nie tylko dzieci, ale i nastolatków oraz dorosłych. Każdy, nie dowierzając własnym oczom, z zaskoczeniem odkryje, że zabawka zostaje wprawiona w ruch wyłącznie dzięki promieniom słonecznym! Można całymi godzinami beztrosko wpatrywać się, jak 3 wagoniki suną majestatycznie po pokoju czy podwórku.

To świetna zabawa, ale i nauka połączona z odkrywaniem niezwykłych możliwości, jakie daje otaczający nas świat.

Wymarzony prezent!!!

Zasada działania

Do przedniej zabawy wystarczą jedynie promienie słoneczne, uruchamiające silniczki, które wprawiają pociąg w ruch. Zabawka jest bardzo prosta do złożenia i obsługi – zrobisz to w zaledwie kilka chwil.

Do uruchomienia i poprawnego działania zabawki, należy poddać panel solarny działaniu promieni słonecznych. Zabawka najlepiej i najdłużej działa podczas zabawy na zewnątrz lub wewnątrz, w nasłonecznionym, jasnym miejscu.

Uwaga! Zestaw nie będzie działał poprawnie przy świetle fluorescencyjnym, w pomieszczeniu ciemnym lub podczas pochmurnej pogody. W przypadku dużego zachmurzenia lub zaciemnienia, element solarny można także naładować przy użyciu lampy halogenowej o silnym świetle (żarówka 100 W).

Jakość i bezpieczeństwo

W trosce o najmłodszych, zabawkę wykonano z wysokiej jakości, atestowanego tworzywa. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć.

Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE.

Zawartość zestawu:

  • zabawka solarna pociąg, 3 wagoniki, do samodzielnego złożenia
  • instrukcja obsługi
  • oryginalne opakowanie – idealne na prezent

Wymiary:

Opakowanie: 20,5 x 16 x 4,5 cm