Wczytuję dane...

Polly Pocket zabawki dla dzieci, domek

Już od lat 90’ serca ubiegłego wieku serca nie tylko wielu dziewczynek, ale i chłopców podbija mała laleczka w miniaturowym domku,...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Polly Pocket zabawki

Już od lat 90’ serca ubiegłego wieku serca nie tylko wielu dziewczynek, ale i chłopców podbija mała laleczka w miniaturowym domku, czyli Polly Pocket. Można wrzucić ją do plecaka lub schować do kieszeni i ruszać na spotkanie z przyjaciółkami! Powstały również filmy animowane z małą bohaterką, w rezultacie jeszcze bardziej powiększając grono jej fanek. Przeżywa różne ciekawe przygody, co uczy i bawi pobudzając wyobraźnię najmłodszych.

Nasz asortyment zawiera niebanalne zabawki Polly Pocket od renomowanych producentów, z których z pewnością ucieszy się każde dziecko. Zapewnią ciekawie spędzony czas, na przykład dzięki możliwości odgrywania scenek z postaciami. Do ich zalet należy to, że ze względu na niewielki rozmiar można zabrać je wszędzie! Dostępne są wyjątkowe zestawy z figurkami – na przykład kompaktowe torebki, w których najmłodsi mogą pomieścić całą gamę akcesoriów do wesołej zabawy. Motywy podwodnego świata czy parku rozrywki sprawiają, że każda zabawa może być inna i jeszcze ciekawsza!