Wczytuję dane...

Świnka Peppa zabawki dla dzieci, George i Peppa Pig

Brytyjski serial animowany z uroczą świnką oraz jej przyjaciółmi i rodziną jest prawdziwym hitem wśród dzieci od wielu lat. Zabawn...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Świnka Peppa zabawki

    Brytyjski serial animowany z uroczą świnką oraz jej przyjaciółmi i rodziną jest prawdziwym hitem wśród dzieci od wielu lat. Zabawne perypetie małej bohaterki najbardziej cieszą dzieci w wieku przedszkolnym – jednak nie tylko na ekranie telewizora. Zabawki i rozmaite gadżety, na których widnieje mała świnka Peppa sprawiają równie dużo radości. Zapewniamy, że doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent urodzinowy czy na inne okazje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

    Figurki Peppa

    Polecamy między innymi figurki z postaciami z tej bajki, którymi nie tylko można świetnie się bawić, ale również kolekcjonować je - to świetna okazja do rozwinięcia swego rodzaju hobby u malucha. Dostępne są również kolorowe puzzle przedstawiające różne scenki, gdzie Peppa występuje w roli głównej. Z pewnością zapewnią interesujący sposób na spędzenie czasu oraz ćwiczenie dla młodego umysłu. Natomiast wybór zabawki spośród kilku modeli interaktywnych, takich jak tablet czy laptop edukacyjny, zapewni najmłodszym radość i możliwość poznania nowoczesnego świata.