Wczytuję dane...
Cobi zabawki

Cobi zabawki

Cobi swoją działalność rozpoczęło w 1987 roku produkcją puzzli i gier planszowych. Klocki, z których marka słynie, pojawiły się w 1992 roku, wraz z powstaniem w firmie działu produckji plastikowych klocków konstrukcyjnych. Popyt na klocki Cobi był ogromny, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy. Obecnie markę Cobi można znaleźć na półkach sklepowych w ponad 60 krajach świata. Firma zajmuje się również dystybucją zabawek innych, znanych producentów - w swoim portfolio może pochwalić się takimi markami jak: Super Wings, Piżamersi, Miraculous, Oonies, Sew Cool, Beados, Psi Patrol, Jeźdźcy Smoków, Secret Life of Pets, Vampirina oraz Star Wars.

Priorytetem w firmie Cobi jest tworzenie bezpiecznych zabawek, które będą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i całej rodziny. To właśnie z troski o bezpieczeństwo użytkowników klocki Cobi są produkowane w Polsce wyłącznie z materiałów pochodzących od europejskich kontrahentów i podlegają ścisłej kontroli jakości.

Asortyment klocków Cobi jest bardzo zróżnicowany, zarówno pod względem płci, jak i wieku czy zaintersowań dzieci, dla których są przeznaczone. Zestawy klocków podzielone zostały pod względem tematyki na różne serie. Najpopularniejsze kolekcje to World of Tanks z czołgami z tej słynnej gry online, Action Town z pojazdami miejskimi, rolniczymi i budowlanymi, Small Army z pojazdami i samolotami wojskowymi, Pirates ze statkami i portami pirackimi, Youngtimers kultowymi samochodami z czasów PRL i ZSRR, Smithsonian z najwybitniejszymi kosntrukcjami stworzonymi przez człowieka, Historical z pojazdami i samolotami z czasów I i II Wojny światowej, Cars z nowoczesnymi modelami samochodów takich marek jak Jeep czy Maserati, SuperWings z samolocikami z tego serialu animowanego, Winx z figurkami i scenami z serialu, Monster Trux oraz Electronic.

Cobi to nie tylko klocki - firma zajmuje się również dystrybucją różnego rodzaju zabawek. Wśród najpopularniejszych produktów możemy znaleźć: resoraki Nano Speed, maszyny do szycia bez igły i nici Sew Cool, interaktywne zwierzątka Little Live Pets, figurki pojazdów Robot Trains, maskotki Pomsies, baloniki Oonies, zestawy kreatywne Spray Art oraz wiele, wiele innych zabawek i zestawów, które sprawią radość maluchowi.

Zapraszamy do obejrzenia oferty firmy Cobi w naszym sklepie internetowym - kliknij tutaj i sprawdź.

Cobi klocki Cobi klocki Cobi spray art Cobi maskotka

Cobi klocki